Bibliotheken willen inspelen op de veranderende behoeften van hun publiek, en vele willen zich meer gaan profileren als belevenisbibliotheek. Maar hoe pakt u dat concreet aan?
Hebt u een passie voor taal en (volks)verhalen, haalt u veel plezier uit het herwerken van teksten en gaat u graag op zoek naar die fijne balans tussen creativiteit en helderheid? Dan is deze workshopreeks iets voor u!
Tijdens deze opleiding krijgt u de belangrijkste inzichten aangereikt die niet alleen de voordelen van marketing voor de cultuur-, social-profit- of non-profitsector aantonen, maar ook hands-on aanbevelingen die meteen te implementeren zijn.
Ontdek hoe u schrijft voor uw doelgroep (niet voor uzelf of voor uw baas). U gaat met massa’s tips en inzicht naar huis.
Deze basiscursus is bedoeld voor iedereen die werk wil maken van participatie voor en achter de schermen en daar nog geen ervaring mee heeft.
Van 25 tot 27 oktober 2023 vindt Europa's grootste conferentie over wetenschapseducatie en kinderen in musea plaats in Bern, Zwiterland.
Tijdens deze workshop leert u wat iBeacons zijn, hoe ze werken en waarvoor u ze kan gebruiken. We bekijken ook de mogelijkheden van augmented reality en leren hoe u audiovisuele content kan gebruiken in de ErfgoedApp.
Vraagt u zich af hoe u inclusief taalgebruik kunt toepassen in uw werking én deelt u hierbij graag uw eigen inzichten en ervaringen? Dan is dit webinar iets voor u!
Hoe kunt u erfgoedgemeenschappen ondersteunen om met verschillen om te gaan? Hoe blijft u overeind als er grote spanningen zijn? Tijdens een masterclass van twee dagen leert Silvia Prins u de kneepjes van het facilitatorvak.
In deze workshop ontdekt u hoe u erfgoedspelen kunt maken met de ErfgoedApp. We starten met het verkennen van enkele spelmethodes. Vervolgens gaan we zelf aan de slag.