10 jaar ErfgoedApp-app-update

Dit jaar bestaat de ErfgoedApp tien jaar. In die tijd is de app uitgegroeid tot een publiekslieveling, ideaal om overal erfgoed te ontdekken. En daar horen natuurlijk ook constante innovaties en verbeteringen bij. Zoals nu: met veel plezier presenteren we je de nieuwe '10 jaar ErfgoedApp-app-update'.
De update bevat opnieuw enkele nieuwigheden die we in nauw overleg met onze creatieve community van makers realiseerden. Wat hebben we deze keer voor jou in petto?
Deeplink integratie voor content en tours
Actie na het starten van een tour
ErfgoedApp-manager: nieuwe knop om QR-code te downloaden

Tourmakers konden al langer QR-codes aanmaken in de ErfgoedApp-manager. Vanaf nu kunnen ze de juiste QR-code bij de content ook onmiddellijk downloaden dankzij een nieuwe knop. Dit maakt het nog makkelijker om QR-codes te gebruiken.
ErfgoedApp-manager: nieuw content item 'No Trigger'

Wil je content maken met nummers voor het toetsenbord of QR-codes? Dan kan je i.p.v. beacon-content of andere content vanaf nu ook 'No Trigger'-content maken. Dit is handig als je geen beacons hebt of niet het plan hebt om later beacons te gebruiken.
Oehoe-chatbot wordt nog slimmer
Betere tourintegratie in de erfgoed.app-website